EKOP Intézmények 2022-2023

Erősségközpontú Oktatási Programban részt vevő Intézmények listája

intézmények_2

2022/23-as Tanév/nevelési év

  • Ajka Városi Óvoda (Ajka, 8400, Béke u. 6/A)
  • Aprajafalva Óvoda (Orosháza, 5900, Szabó Dezső utca 11.)
  • Baranya Megyei SzC Komlói Technikum, Szakképző Iskola, Kollégium Alkotmány utcai telephelye (Komló, 7300, Alkotmány u. 2.)
  • BMSZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum (Budapest, 1032, Bécsi út 134.)
  • Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Iskola (Bonyhád, 7150, Kossuth Lajos utca 4.)
  • Budaörsi Mákszem Óvoda (Budaörs, 2040, Patkó u. 2.)
  • Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola (Budapest, 1134 Dózsa György út 136.)
  • Budapest XIV. Kerületi Széchenyi István Általános Iskola (Budapest, 1147, Telepes u.32.)
  • Budapest XVI. Kerületi Batthyány Ilona Általános Iskola (Budapest, 1164, Georgina u. 23.)
  • Cecei Általános Iskola (Cece, 7013, Árpád u.3.)
  • Centenáriumi Általános Iskola (Budapest, 1165, Sasvár u. 101.)
  • Cinkotai Huncutka Óvoda (Budapest, 1164, Ostoros út 6-8.)
  • Debreceni SZC Kreatív Techikum (Debrecen, 4027, Sétakert u. 1-3.)
  • Déli ASZC Jánoshalmai Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (Jánoshalma, 6440, Béke tér 13.)
  • Dél-Zselic Általános Iskola Szentlászlói Általános Iskolája (Szentlászló, 7936, Kossuth u. 17.)
  • Duruzsoló Óvoda és Mini Bölcsőde (Zsana, 6411, Béke utca 1. sz.)
  • Égig érő Fa - Müncheni Iskola és Óvoda (Schöngeising, 82296, Hubertusstr. 8.)
  • Északi ASzC Mátra Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (Gyöngyös-Mátrafüred, 3232, Erdész u. 11.)
  • Győrladamér Községi Általános Iskola (Győrladamér, 9173, Petőfi tér 1.)
  • Gyulai SZC Dévaványai Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (Dévaványa, 5510, Mezőtúri út 2.)
  • Hajnalcsillag Tanoda (Kecskemét, 6000, Műkerti sétány 38.)
  • Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, EGYMI és Kollégiuma (Budapest, 1147, Cinkotai út 125-137.)
  • Hófehérke Óvoda (Sepsiszentgyörgy, 520064, Ifjúsági sétány 2.)
  • Keleti Városrészi Óvodák Pákolitz István Utcai Tagóvodája (Pécs, 7629, Pákolitz István utca 34.)
  • Kemény János Elméleti Líceum (Maroshévíz, 535700, Sport utca 5/G)
  • Keszthelyi Vajda János Gimnázium (Keszthely, 8360, Fő tér 9.)
  • Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola (Kiskunfélegyháza, 6100, Platán u. 12.)
  • Kiss Bálint Református Általános Iskola (Szentes, 6600, Kossuth tér 2.)
  • Komárom Jókai Mór Gimnázium (Komárom, 2900, Táncsics Mihály utca 32.)
  • Kvassay Jenő Általános Iskola (Őrbottyán, 2162, Rákóczi F. u. 115.)
  • Lisznyai Utcai Általános Iskola (Budapest, 1016, Lisznyai utca 40-42.)
  • Megyaszói Mészáros Lőrinc Általános Iskola (Megyaszó,  3718 Fő út 24.)
  • Mindszentgodisai Általános Iskola (Mindszentgodisa, 7391, Kossuth u. 71.)
  • Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda (Miskolc, 3534, Nagy Lajos király útja 14.)
  • Mogyoródi Szent László Általános Iskola (Mogyoród, 2146, Gödöllői u. 17.)
  • Nagybörzsönyi Apróka Óvoda (Nagybörzsöny, 2634, Széchenyi utca 27/1.)
  • Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium (Eger, 3300, Rákóczi u. 48.)
  • Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola (Nyírbátor, 4300, Zrínyi út 48.)
  • Nyírpazonyi Aranyalma óvoda (Nyírpazony, 4531, Széchenyi u. 15.)
  • Nyugati Városrészi Óvoda Magyar Lajos Utcai Tagóvodája (Pécs, 7633, Magyar Lajos utca 2.)
  • Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Móricz Zsigmond utcai telephely (Orosháza, 5900, Móricz Zsigmond utca 33.)
  • Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola (Sopron, 9400, Ferenczy J. u.1.)
  • Szakolyi Micimackó Óvoda (Szakoly, 4234, Létai u. 18.)
  • Százhalombattai Napsugár Óvoda (Százhalombatta, 2440, Csokonai utca 50.)
  • Százhalombattai Százszorszép Óvoda (Százhalombatta, 2440, Posta köz 4.)
  • Székely Mikó Kollégium (Sepsiszentgyörgy, 520027, Gróf Mikó Imre utca, 1.)
  • Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola (Budapest, 1188, Nagykőrösi út 55-57.)
  • Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium (Jászberény, 5100, Rákóczi út 53.)
  • Szentkirályi Napközi Otthonos Óvoda (Szentkirály, 6031, Sallai u. 2.)
  • Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda (Halmajugra, 3273, Béke u 26.)
  • Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (Budapest, 1139, Lomb utca 1-7.)
  • Thuri György Gimnázium (Várpalota, 8100, Szent Imre u. 9.)
  • Tiszújvárosi Eötvös József Gimnázium (Tiszaújváros, 3580, Munkácsy M. út 13.)
  • Újpetrei Általános Iskola (Újpetre, 7766, Kossuth utca 110.)
  • Váci Juhász Gyula Általános Iskola (Vác, 2600, Báthori utca 17-19.)
  • Vácrátóti Petőfi Sándor Általános Iskola (Vácrátót, 2163, Petőfi tér 6.)
  • Vörösmarti Általános Iskola (Zmajevac, 31307, Sport u. 2 a.)
  • Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola (Budapest, 1201, Vörösmarty utca 128.)
  • Zalalövői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (Zalalövő, 8999, Rákóczi Ferenc utca 1.)

sheds plans Hip Roof Shed Plans 10×18 Clerestory Dormer Shed Plans 20×12 Bali Out Call Message kingdom357 gospin123 kontes123 pasar123 raja123 respin123 sakti123 virgo123 cuan123 bule77